Koberec Softdream 641 Tmavo sivá

89,00 €
S DPH
Tvar
Veľkosť
Množstvo
Na sklade u dodávateľa Dodanie do 14 dní
Oci
Nový produkt

Popis

Koberce s vysokým vlasom Soft Dream sú extra mäkučké a príjemné na dotyk. Vysoká kvalita. Ideálny koberec pre tých, ktorí majú radi pohodlnosť a mäkkosť. Spomedzi Shaggy kobercov patria k najobľúbenejším, hneď z viacerých dôvodov. Soft Dream sú jednoduché na údržbu. Napriek vyššej dĺžke vlasu, možete tieto koberce bez problémov vysávať. Ďalším z dôvodu ich obľúbenosti je jemnosť a hebkosť. Vaše nohy už nemusia trpieť zimou. Rozmaznávajte seba i svojich blízkych. Bojíte sa umelých materiálov? Koberce z radu Soft dream sú vyrábané nemeckou firmou a spĺňajú prísne nemecké a európske štandardy. Tieto štandardy sa netýkaju len samotného materiálu, ale i farieb použitých pri výrobe. Koberce z radu Soft Dream majú pridelený certifikát Öko-Tex Standard 100. Ten predstavuje medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, vyrábané výhradne zo zdravotne nezávadného materiálu.

Potrebujete špecifický rozmer koberca? Žiaden problém. Možnosť výroby aj na mieru – max. šírka 4m, max. dĺžka 20m, dodacia doba cca 3-4 týždne.


Detaily produktu:

  • Materiál: 100% polyester
  • Výroba: machine made
  • Hmotnosť: gr 3100/sq. mt
  • Výška vlasu: 30 mm
  • Krajina pôvodu: Turecko
  • Öko-Tex Standard 100 je medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, vyrábané výhradne zo zdravotne nezávadného materiálu.

Detaily produktu

Tabuľka dát

Dizajn
jednofarebný koberec
Farba
Sivá
Materiál
Polyester

Mohlo by vás zaujať aj