NEBESKÉ

Koberce z celého sveta

Sme najväčší slovenský predajca klasických ručne tkaných orientálnych kobercov. Na našej kamennej predajni alebo e-shope nájdete aj lifestylové moderné koberce. Odlišujeme sa nadštandardnými službami a možnosťami výroby na mieru.

NEBESKÉ

Koberce z celého sveta

Sme najväčší slovenský predajca klasických ručne tkaných orientálnych kobercov. Na našej kamennej predajni alebo e-shope nájdete aj lifestylové moderné koberce. Odlišujeme sa nadštandardnými službami a možnosťami výroby na mieru.

O SKY Carpet

Najlepšie nás vystihujú nasledujúce vety: Milujeme kvalitné koberce, ktoré vás potešia dizajnom a kvalitou spracovania, ich pôvodom či ich jedinečným pôvabom. K tomu ruka v ruke patria nadštandardné služby a naša ochota.

Bohaté skúsenosti

S orientálnymi kobercami sa zaoberáme viac ako 40 rokov, pravidelne navštevujeme tradičné výrobné krajiny kobercov ako Irán – Perzia, India alebo Pakistan. V Káthmandu v Nepále už v roku 1989 spolu s Ramom Gopalom sme otvorili továreň na výrobu kobercov.

Overený dodávatelia

Spolupracujeme s rokmi overenými dodávateľmi, ktorý vyrábajú alebo dovážajú len najvyššiu kvalitu. Keď aj koberec vašich predstáv nemáme na predajni, radi ho dohľadáme u našich dodávateľoch a zabezpečíme vám ho.

Záleží nám na vás - ochotný personál

Na každom klientovi nám záleží preto sa náš personál snaží každému vyjsť v ústrety a čo najlepšie poradiť a pomôcť pri rozhodovaní.

Najväčšia predajňa orientálnych kobercov

Vlajková predajňa s rozlohou až 222 m2 sa nachádza v najväčšom obchodnom centre pre bývanie - STYLA (Shopping Palace - Zlaté piesky).

Naše služby

Naším cieľom je vaše pohodlie a príjemný zážitok z nákupu koberca. Preto ponúkame nadštandardné služby na našej predajni alebo na diaľku cez  elektronické formy komunikácie.

Osobný prístup

Radi vás spoznáme aby sme vám čo najlepšie pomohli pri výbere koberca. Navštívte nás, zavolajte nám alebo napíšte. Tešíme sa na vás.

Zapožičanie koberca

Vieme že rozhodovanie býva náročné preto vybrané koberce vystavené na našej predajni je možné za určitých podmienok aj zapožičať.

Čistenie a oprava kobercov

Zabezpečujeme čistenie orientálnych kobercov a kobercov vyrobených z materiálov náročných na údržbu.

Pomoc pri výbere na diaľku

Ak nie je možnosť navštíviť nás na predajni vieme vám pomôcť pri výbere aj telefonicky alebo emailom. Radi vám vytipujeme z nášho sortimentu koberce, prípadne pripravíme fotomontáž / vizualizáciu. V Bratislavskom kraji vás aj radi navštívime.

Výroba na mieru

Ako jeden z mála predajcov ponúkame pre náročného klienta koberce s vlastným dizajnom. Okrem toho si môže vybrať materiál, techniku spracovania, hustotu koberca, farebnosť a to všetko v rozmere ako klient potrebuje.

Naše koberce

Na našej predajni a e-shope nájdete viac ako 1000 kobercov, pričom pre vás vieme zabezpečiť zo širokého sortimentu našich dodávateľov ďalšie jedinečné kúsky. Pozrite si náš stručný prehľad. Prípadne ak máte chvíľu čas, navštívte aj náš veľký prehľad a galériu kobercov.

Koberce s majestátnym pôvodom

Ak hľadáte jedinečné výstavné kúsky máme v ponuke koberce pre panovníkov. Zlatom pretkávané hodvábne koberce, unikáty, pravé pakistanské vintage. A takzvané heritage, ktoré sa dedia po generácie.

Orientálne koberce

Ponúkame široký sortiment ručne tkaných a viazaných kobercov zo všetkých tradičných krajín, ako je Irán / Perzia, Nepál, India, Afganistan, Pakistan a Čína.

Prírodné vlnené a eko koberce

Pre tých, ktorým záleží na zdraví máme v ponuke čisto prírodné nefarbené vlnené koberce. Je možné zvoliť aj antialergickú vlnu Alpaka. Prípadne jemné farbenie prírodnými farbivami. U strojových kobercov ponúkame koberce s certifikátom EKO-TEX. V ponuke nájdete aj čisto recyklované koberce z PET fliaš.

Moderné dizajnové koberce

Do moderných interiérov máme v ponuke dizajnové koberce ale vieme aj odporučiť netradičné voľby, ktoré obohatia váš interiér. Samozrejme máme v ponuke strojové koberce, ktoré sa vyznačujú dobrým pomerom ceny a kvality.
Súhlas so súbormi cookie