• -55%
  • Špeciálna zľava

Orientálny koberec Begum 1209 Krémový

1 328,89 €
598,00 €
S DPH
Zľava 55%
Tvar
Veľkosť
Množstvo
SKLADOM - na výdajnom mieste po telefonickej dohode osobné vyzdvihnutie alebo kuriérom obvykle 1 až 3 pracovné dni podľa vyťaženia prepravnej firmy
12255
Nový produkt

Popis

Ručne viazaný koberec v Indii s florálnym vzorom. Koberec je veľmi odolný a vhodný aj na veľmi záťažové prostredie. Koberec je viazaný z vlny a hodvábu na bavlnenej osnove. Hodváb zvýrazňuje jemnosť vzoru.

Unikátny koberec, ktorý dokáže skutočne oživiť Váš priestor. Ručne tkané koberce vydržia pri správnej starostlivosti celé generácie.

Klasické kvalitné koberce sa hodia do rustikálneho i moderného interiéru.

Páči sa Vám tento originálny kúsok, ale nie ste si istý ako bude vyzerať vo Vašom interiéri? Využite našu službu vizualizácie Vášho priestoru s naším kobercom. Stačí ak nám na mail pošlete fotku interiéru, kde chcete koberec umiestniť a my Vám spravíme fotomontáž. Koberec umiestnime tam, kam chcete a nakoniec získate predstavu, ako by to u Vás mohlo vyzerať.


Detaily produktu:

· Materiál: vlna s hodvábom

· Výroba: ručne viazaný

· Hmotnosť: cca 5,3 kg/m2

· Výška vlasu: cca. 12 mm

· Počet úzlikov na m²: cca. 311.000

· Krajina pôvodu: India

Detaily produktu

Tabuľka dát

Dizajn
kvetinový / rastlinný motív
Farba
Hnedá
Kremová
Materiál
Vlna, Hodváb
Štítok
Špeciálna zľava

Tento produkt nájdete aj na našej predajni.

Veríme že bez dotyku to nejde, príďte nás navštíviť a presvedčte sa na vlastnej koži o farbách a kvalite našich kobercov. Náš personál vás rád obslúži a nechá rozhodnutie na vás.