Koberec svetlo šedý Softdream 640

79,00 €
S DPH
Tvar
Veľkosť
Množstvo
Na predajni Dodanie do 4 dní
Oci 14528
Nový produkt

Popis

Koberce s vysokým vlasom Soft Dream sú extra mäkučké a príjemné na dotyk. Vysoká kvalita. Ideálny koberec pre tých, ktorí majú radi pohodlnosť a mäkkosť. Spomedzi Shaggy kobercov patria k najobľúbenejším, hneď z viacerých dôvodov. Soft Dream sú jednoduché na údržbu. Napriek vyššej dĺžke vlasu, možete tieto koberce bez problémov vysávať. Ďalším z dôvodu ich obľúbenosti je jemnosť a hebkosť. Vaše nohy už nemusia trpieť zimou. Rozmaznávajte seba i svojich blízkych. Bojíte sa umelých materiálov? Koberce z radu Soft dream sú vyrábané nemeckou firmou a spĺňajú prísne nemecké a európske štandardy. Tieto štandardy sa netýkaju len samotného materiálu, ale i farieb použitých pri výrobe. Koberce z radu Soft Dream majú pridelený certifikát Öko-Tex Standard 100. Ten predstavuje medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, vyrábané výhradne zo zdravotne nezávadného materiálu.

Potrebujete špecifický rozmer koberca? Žiaden problém. Možnosť výroby aj na mieru – max. šírka 4m, max. dĺžka 20m, dodacia doba cca 3-4 týždne.


Detaily produktu:

  • Materiál: 100% polyester
  • Výroba: machine made
  • Hmotnosť: gr 3100/sq. mt
  • Výška vlasu: 30 mm
  • Krajina pôvodu: Turecko
  • Öko-Tex Standard 100 je medzinárodný testovací a certifikačný systém pre textílie, vyrábané výhradne zo zdravotne nezávadného materiálu.

Detaily produktu

Tabuľka dát

Dizajn
jednofarebný koberec
Farba
Šedá
Materiál
Polyester

Tento produkt nájdete aj na našej predajni.

Veríme že bez dotyku to nejde, príďte nás navštíviť a presvedčte sa na vlastnej koži o farbách a kvalite našich kobercov. Náš personál vás rád obslúži a nechá rozhodnutie na vás.